wtorek, 25 lutego 2014

Koniec?

 Tak jak tytuł głosi,zawieszam bloga.

Nie ma żadnych komentarzy.Więc po co to dalej ciągnąć?
Jeśli będzie parę komentarzy,dodam następny rozdział.

2 komentarze:

  1. Czemu? :c
    Mi się podoba i nie kończ :c

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi też się podoba, nie zawieszaj. :c
    Też nie mam miliona komentarzy, ale piszę i się nie poddaję. :)
    Niektórych może razić Twój hm... "styl"? Coś w ten deseń - chodzi mi o interpunkcję. Brakuje przecinków, po kropkach czy przecinkach brakuje przerw itp, zwracaj na to uwagę bo to (niestety) potrafi odrzucić... :c
    Powodzenia i nie poddawaj się! :)

    OdpowiedzUsuń