Mi też się podoba, nie zawieszaj. :c Też nie mam miliona komentarzy, ale piszę i się nie poddaję. :) Niektórych może razić Twój hm... "styl"? Coś w ten deseń - chodzi mi o interpunkcję. Brakuje przecinków, po kropkach czy przecinkach brakuje przerw itp, zwracaj na to uwagę bo to (niestety) potrafi odrzucić... :c Powodzenia i nie poddawaj się! :)
Czemu? :c
OdpowiedzUsuńMi się podoba i nie kończ :c
Mi też się podoba, nie zawieszaj. :c
OdpowiedzUsuńTeż nie mam miliona komentarzy, ale piszę i się nie poddaję. :)
Niektórych może razić Twój hm... "styl"? Coś w ten deseń - chodzi mi o interpunkcję. Brakuje przecinków, po kropkach czy przecinkach brakuje przerw itp, zwracaj na to uwagę bo to (niestety) potrafi odrzucić... :c
Powodzenia i nie poddawaj się! :)